Szanowny Państwo,

W niedzielę 21 maja, podczas trwania Spotkania Klasycznych Triumphów pojedziemy wspólnie, aby wziąć udział w krakowskiej edycji imprezy Distinguished Gentleman’s Ride. To ogólnoświatowy event motocyklowy, który odbywa się jednocześnie w kikuset miastach na całym świecie. Jego idea to wspólny przejazd klasycznymi motocyklami przez centrum miasta w celu walki o zdrowie mężczyzn. Twórcy DGR kładą główny nacisk na uświadamianie i zachęcanie do badań prewencyjnych dotyczących raka prostaty, ale także walczą o zdrowie psychiczne mężczyzn. Uroczyście ubrani motocykliści mają zwrócić uwagę społeczeństwa i własnych kolegów na oba zagadnienia. Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, konieczna jest rejestracja każdego z uczestników na stronie: https://www.gentlemansride.com/

Bardzo prosimy o to, abyście koniecznie zarejestrowali się na stronie DGR i dzięki temu stali się jego pełnoprawnymi uczestnikami.

Kolejna ważna informacja techniczna: zatankujcie do pełna swoje motocykle tuż przed przyjazdem do Hotelu City SM, bowiem w sobotę po śniadaniu wyruszamy w trasę w grupach prowadzonych przez przewodników i nie będzie możliwości przez pierwsze dwa etapy imprezy aby zatankować po drodze. Stacje beznynowe Shell, Orlen i BP znajdują się w odległości około 1km od hotelu.