Motocykle Triumph to prestiż i podkreślenie własnej – wyjątkowej osobowości, to poczucie wolności i odnalezienie własnej drogi. Każdy z modeli będących w obecnej ofercie adresowany jest do indywidualistów, którzy nie chcą być jednym z wielu, lecz wolą zostać jednym z nielicznych… Importerem motocykli Triumph  w Polsce jest firma Almot.

www.triumphpolska.pl

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Spółka zależna banku – BNP Paribas Leasing Services jest jednym z liderów finansowania zakupu nowych motocykli w Polsce.

www.bnpparibas.pl

Jedny na południu Polski autoryzowany salon i serwis motocykli Triumph. W budynku przy Żelaznej 17 w Katowicach, na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych możesz zapoznać się z najnowszymi modelami angielskiej marki, odbyć jazdę testową czy też zakupić potrzebne akcesorią i ubiory. Do dyspozycji jest także nasz serwis, który zadba o to aby Twój Triumph był ciągle sprawny i gotowy do drogi. Triumph Katowice tworzą ludzie, którzy kochają motocykle i motoryzację. Jesteśmy współorganizatorem  Spotkania Klasycznych Triumphów.

www.katowice.triumphpolska.pl

Motul może poszczycić się ponad 150-letnią tradycją i historią firmy. W czasie tych ponad 150 lat udało  się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów w branży środków smarnych. U źródeł   sukcesu leży stałe dążenie do perfekcji i żelazna konsekwencja by być lepszym od innych. Klienci doceniają  zaangażowanie oraz wysoką jakość i innowacyjność produktów Motula.

www.motul.pl

Urządzenia Kärcher na rynku polskim były obecne już od połowy lat 70-tych. Natomiast w październiku 1993, w Krakowie, powstała firma Kärcher Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy Alfred Kärcher GmbH. Od tego momentu Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską oraz współpracę handlową z sieciami hipermarketów.

www.karcher.pl

Do grona naszych partnerów dołączyła marka szwajcarskich zegarków Davosa. Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z rodziną Haslerów. W tym roku właśnie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Interes rodzinny rozwinął syn Paul, który kilka lat później otworzył Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę produkującą pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, w erze rozkwitu zegarków kwarcowych, firma Haslerów podupadła i zaprzestała produkcji zegarków mechanicznych. Odrodziła się dopiero na początku lat 90., dzięki pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbHZ. W starym zakładzie Haslerów znowu zaczęto produkować zegarki, ale pod nową marką — DAVOSA. W ten sposób 150- letnią tradycję zegarmistrzowską oprawiono w świeżą i nowoczesną formę.

www.davosa.pl

Najstarszy na polskim rynku wydawniczym miesięcznik motocyklowy tworzony przed motocyklistów dla motocyklistów. Jest wydawany od listopada 1993 roku. NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY na temat nowych i używanych motocykli oraz skuterów i quadów. MULTITESTY na światowym poziomie. TECHNOLOGIE motocyklowe od podstaw. AKTUALNE RELACJE ze zlotów, imprez motocyklowych oraz wypraw turystycznych na jednośladach . NUMER JEDEN WŚRÓD CZASOPISM MOTOCYKLOWYCH! 

www.swiatmotocykli.pl

HIGH MOTO  to agencja realizująca kompleksowe projekty komunikacyjne i marketingowe. Oferujemy usługi z zakresu: tworzenia i wdrażania strategii, media relations, marketingu sportowego oraz eventów. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży motoryzacyjnej, posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z obszaru sportów motorowych. Jesteśmy głównym organizatorem imprezy Spotkanie Klasycznych Triumphów.

www.highmoto.pl

Fireball to profesjonalne kosmetyki samochodowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki doskonale dobranym składnikom, zastosowaniu innowacyjnych technologii w procesie produkcji oraz tysiącom godzin testów – produkty Fireball wyznaczają trendy w świecie auto detailingu.

www.fireballpoland.pl

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Krakowie i okolicy. Tu kupisz atrakcyjne pakiety OC, AC, NNW, Assistance do 10 roku eksploatacji pojazdu już od 3,99% wartości motocykla oraz od 2,99% wartości samochodu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach. Jesteśmy w salonie Triumpha i Ducati w Krakowie, ul. Kłuszyńska 48 (Salon Eurorider).

www.vestigo.com.pl

Czym byłyby motocykle bez ich właścicieli, chyba od tego trzeba zacząć tę historię. Mówi się że stare motocykle mają duszę. Niektórzy czują ja bardzo dobrze, bo zostawili w motocyklu odbicie własnej. Pasja motocyklisty jest czymś wyjątkowym, co daje poczucie wolności, niezależności i źródła niewyczerpanej energii oraz inspiracji do tworzenia czegoś osobistego – motocykla swoich marzeń. Motocyklizm w naszym wydaniu to nie tylko kierowca i jego motocykl, to styl życia w który możemy się przenieść uciekając na chwilę od współczesnego wyścigu szczurów w magiczne, szalone lata ’60-’70 gdzie stajemy się prawdziwymi Rockersami w garażu i na drodze. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas właśnie ten motocyklizm, którego nurtem są cafe reacer’y – motocykle naszych marzeń.

www.crcp.pl

Pomysł na Seventy Nine Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.  W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem.  Jesteśmy importerem znakomitych kasków marki Premier. 

www.79point.com

Portal skupiający wiadomości ze świata motoryzacji. Testy, premiery, autosalony, wypadki drogowe, relacje na żywo z wyścigów Formuły 1 i wiele innych nowinek ze świata motoryzacji.  Jeśli interesujesz się sportem motorowym, szukasz informacji na temat samochodów koniecznie odwiedź naszą stronę. Zapraszamy !

www.newsauto.pl