Motocykle Triumph to prestiż i podkreślenie własnej – wyjątkowej osobowości, to poczucie wolności i odnalezienie własnej drogi. Każdy z modeli będących w obecnej ofercie adresowany jest do indywidualistów, którzy nie chcą być jednym z wielu, lecz wolą zostać jednym z nielicznych… Importerem motocykli Triumph  w Polsce jest firma Almot.

www.triumphpolska.pl

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Spółka zależna banku – BNP Paribas Leasing Services jest jednym z liderów finansowania zakupu nowych motocykli w Polsce.

www.bnpparibas.pl

Autoryzowany salon i serwis motocykli Triumph. W budynku przy Żelaznej 17 w Katowicach, na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych możesz zapoznać się z najnowszymi modelami angielskiej marki, odbyć jazdę testową czy też zakupić potrzebne akcesorią i ubiory. Do dyspozycji jest także nasz serwis, który zadba o to aby Twój Triumph był ciągle sprawny i gotowy do drogi. Triumph Katowice tworzą ludzie, którzy kochają motocykle i motoryzację. Jesteśmy współorganizatorem  Spotkania Klasycznych Triumphów.

www.katowice.triumphpolska.pl

 

Triumph Kraków to już drugi autoryzowany salon i serwis motocyklowy na południu Polski. Nowy obiekt znajduje się przy ulicy Wielickiej 250 w Krakowie, tuż obok węzła obwodnicy autostradowy A4. Dzięki temu możecie tam szybko dojechać z większości miast Małopolski a także z Podkarpacia. W salonie o powierzchni 300 m.kw. znajdziecie najnowsze modele Triumpha, a także zakupicie akcesoria i ubiory Triumph Motorcycles. O sprawność Waszych maszyn zadba autoryzowany serwis.

https://krakow.triumphpolska.pl/

Do grona naszych partnerów dołączyła marka szwajcarskich zegarków Davosa. Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z rodziną Haslerów. W tym roku właśnie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Interes rodzinny rozwinął syn Paul, który kilka lat później otworzył Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę produkującą pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, w erze rozkwitu zegarków kwarcowych, firma Haslerów podupadła i zaprzestała produkcji zegarków mechanicznych. Odrodziła się dopiero na początku lat 90., dzięki pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbHZ. W starym zakładzie Haslerów znowu zaczęto produkować zegarki, ale pod nową marką — DAVOSA. W ten sposób 150- letnią tradycję zegarmistrzowską oprawiono w świeżą i nowoczesną formę.

www.davosa.pl

 

 

Defender to bogaty asortyment i chęć zapewnienia miłośnikom jednośladów komfortu oraz bezpieczeństwa w czasie jazdy. Nasz sklep motocyklowy zaprasza wszystkich miłośników szybkiej jazdy i warkotu silnika – postawiliśmy sobie za cel stałe poszerzanie asortymentu i oferowanie tylko tych akcesoriów motocyklowych, które wykonywane są przez renomowanych producentów i odznaczają się najwyższą jakością.

https://defender.net.pl/

 

Najstarszy na polskim rynku wydawniczym miesięcznik motocyklowy tworzony przed motocyklistów dla motocyklistów. Jest wydawany od listopada 1993 roku. NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY na temat nowych i używanych motocykli oraz skuterów i quadów. MULTITESTY na światowym poziomie. TECHNOLOGIE motocyklowe od podstaw. AKTUALNE RELACJE ze zlotów, imprez motocyklowych oraz wypraw turystycznych na jednośladach . NUMER JEDEN WŚRÓD CZASOPISM MOTOCYKLOWYCH! 

www.swiatmotocykli.pl

Antyradio. Najlepszy rock na świecie! Największa i najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych. Program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, niepoddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy. Miło nam poinformować, że Antyradio jest patronem medialnym Spotkania Klasycznych Triumphów!

 

https://www.antyradio.pl/

 

HIGH MOTO  to agencja realizująca kompleksowe projekty komunikacyjne i marketingowe. Oferujemy usługi z zakresu: tworzenia i wdrażania strategii, media relations, marketingu sportowego oraz eventów. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży motoryzacyjnej, posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z obszaru sportów motorowych. Jesteśmy głównym organizatorem imprezy Spotkanie Klasycznych Triumphów.

www.highmoto.pl

Czym byłyby motocykle bez ich właścicieli, chyba od tego trzeba zacząć tę historię. Mówi się że stare motocykle mają duszę. Niektórzy czują ja bardzo dobrze, bo zostawili w motocyklu odbicie własnej. Pasja motocyklisty jest czymś wyjątkowym, co daje poczucie wolności, niezależności i źródła niewyczerpanej energii oraz inspiracji do tworzenia czegoś osobistego – motocykla swoich marzeń. Motocyklizm w naszym wydaniu to nie tylko kierowca i jego motocykl, to styl życia w który możemy się przenieść uciekając na chwilę od współczesnego wyścigu szczurów w magiczne, szalone lata ’60-’70 gdzie stajemy się prawdziwymi Rockersami w garażu i na drodze. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas właśnie ten motocyklizm, którego nurtem są cafe reacer’y – motocykle naszych marzeń.

www.crcp.pl