Nie wiadomo, kiedy to minęło. 10 lat to szmat czasu, a właściwie jakby to było wczoraj. W tym roku X SKT odbędzie się w dniach 6-8 września 2024 we Wiśle, a bazą będzie Hotel Vestina we Wiśle Malince. Mamy nadzieję, że będziecie tam z nami!

Spotkanie Klasycznych Triumphów to tysiące przejechanych wspólnie kilometrów, wspólna miłość do Triumpha, przyjaźnie, emocje, długie wieczorne rozmowy o naszej pasji. Byliśmy wspólnie w wielu miejscach, poznaliśmy wiele nowych dróg i nowych ludzi. Wspólnie spędzamy często czas poza samym SKT. I to jest chyba najważniesze. Tak jak każdemu organizatorowi i nam także nie zawsze wszystko sie udawało i wychodziło. Ale mamy nadzieję, że tych pozytywnych momentów było o wiele więcej.

W tym roku planujemy m.in. wyjątkowych gości specjalnych, którzy swoją obecnością wprowadzą sporo uśmiechu podczas trwania imprezy. Przygotowujemy także dla Was gadżety SKT, które będą przypominać o imprezie poza sezonem, a także wiele innych niespodzianek, o których będzie Was informować stopniowo na naszym profilu FB. Jedną z nich będzie np. plenerowe kino motocyklowe. Nie zabraknie oczywiście jazd testowych najnowszymi modelami Triumpha.

Zapisy na tegoroczne Spotkanie Klasycznych Triumphów trwają do 31 marca 2024. Szczegółowe informacje znajdziecie na zakładce: Regulamin i Program Spotkania. LWG!