Już w połowie marca zabrakło miejsc w hotelu przewidzianych dla uczestników VII Spotkania Klasycznych Triumphów 2021. Utworzyliśmy listę rezerwową, na którą można się zapisywać z nadzieją, że być może ktoś z przyczyn losowych nie pojawi się w Zawoi we wrześniu i uda się zająć jego miejsce.

Trwają także przygotowania związane z objazdem sobotniej trasy i ustalenia z instytucjami odpowiadającymi na wydanie pozwoleń na wjazd motocyklami na Górę Żar. W piątek do wieczornego programu imprezy dopisaliśmy spotkanie z jedną ze stałych uczestniczek SKT – Aleksandrą Solecką, która postanowiła samotnie pojechać na swoim Bonneville’u do Zjednoczonego Królewstwa. Opowie Wam o tym wszystkim o godzienie 20.30 pierwszego dnia imprezy.

Zimą wraz z twórcą tegorocznej trasy – Mariuszem Nędzyńśkim – objechaliśmy ją w całości samochodem 4×4. W drugi weekend kwietnia udało się przejechać sobotnią część po raz pierwszy motocyklami. Zarówno Mariusz jak i prowadzący grupy to jednocześnie uczestnicy SKT, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie imprezy. Organizacją pracy biura SKT zajęła się po raz kolejny Magda Worytkiewicz, także znana Wam z poprzednich edycji spotkania.