Wzorem ubiegłego roku, organizatorzy VII Spotkania Klasycznych Triumphów 2021 zdecydowali o przeniesieniu imprezy na termin wrześniowy. Tym razem odbędzie się ona w górach Beskidu Żywieckiego, a jej bazą będzie Hotel Beskidzki Raj w Zawoi.

Spotkanie Klasycznych Triumphów, tym razem zaplanowane na 5-7 września 2021, już na stałe wpisało się do kalendarza wielu właścicieli motocykli tej angielskiej marki. Z całej Polski zjeżdżają się na nie użytkownicy modeli: Bonneville, Scrambler, Bobber, Speedmaster, Thruxton, Rocket i Thunderbird. Jest to przy okazji nawiększa impreza dla użytkowników marki Triumph w naszym kraju. W sezonie 2020 na SKT zameldowało się ponad 120 osób.

W tym roku na sobotę zaplanowano malowniczą i widokową trasę, która będzie wiodła drogami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Uczestnicy pojadą przez Międzybrodzie Żywieckie i Bialskie, odwiedzając po drodze Górę Żar, Kocierz i Mosorny Groń. W tym dniu nie zabraknie także czasu na testy najnowszych modeli Triumpha. Motocykle udostępni Triumph Polska i Triumph Katowice. Wieczorem wszyscy spotkają się na wspólnej kolacji grillowej, na której odbędzie się wręczenie nagród i upominków. Na niedzielę zaplanowano krótszą trasę do Żywca, gdzie uczestnicy zwiedzą muzeum piwa.

Zgłoszenia na VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021 i wpłaty za nocleg będą przyjmowane do 31 marca 2021 na adres: kontakt@klasycznytriumph.pl

Partnerami VII Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, PNB Paribas, Motul Polska, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Program imprezy, regulamin i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl  w zakładce Spotkanie. Serdecznie zapraszamy!

Profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph

Foto: Urszula Rams