Dosłownie godziny dzielną nas od startu IV Spotkania Klasycznych Triumphów w Wieliczce. Uczestnicy którzy przyjadą do Małopolski nie będą raczej narzekać na brak atrakcji. Już w piątek 25 maja o godz. 21.00 odbędzie się w Hotelu Soray spotkanie z ambasadorką marki Triumph i podróżniczką motocyklową – Weroniką Kwapisz. Opowie ona o swojej ostatniej wyprawie do Nowej Zelandii i Australii podczas której jeździła Speedmasterem 1200 i Street Scranblerem 900.

W sobotę 26 maja po śniadaniu motocykliści wyjadą w grupach z przewodnikami w trasę liczącą ponad 160 km i podzieloną na kilka etapów. Pierwszym przystankiem będzie Lanckorona. Kolejnym obiad w Pcimiu (Korzenna Kawiarnia &Bistro) by potem pojechać zwiedzać zamek w Dobczycach. Na zakończenie trasy zajadą do Solnego Miasta w Wieliczce, gdzie odbywać się będą jazdy testowe nowymi modelami Triumpha i samochodów KIA. Tam też o 17.30 rozpocznie się w patio koncert zespołu Ryszarda Wolbacha (Harlem). Ok. 19.15 zaplanowano kolację w restauracji Hotelu Soray i rozdanie nagród, które w tym roku ufundowały firmy: Karcher Polska, Motul Polska, Davosa Polska oraz Fireball Polska. Miasto Wieliczka wsparło Spotkanie Klasycznych Triumphów pomagając przy organizacji koncertu w Solnym Mieście i przekazując też uczestnikom drobiazgi związane z Wieliczką.

W niedzielę 27 maja po śniadaniu uczestnicy pojadą do Krakowa, by zaparkować na terenie Muzeum Inżynierii Miejskiej na Kazimierzu. Tu też wesprą akcję „Dajże szpik” i będą mogli wykorzystać czas na zwiedzanie tej części Krakowa.