Już po raz czwarty właściciele motocykli Triumph Bonneville, Thruxton, Scrambler a także Bobber i Thunderbird spotkają się na południu Polski, na specjalnie dla nich dedykowanej ogólnopolskiej imprezie. Tym razem w dniach 25-27 maja zjadą się do Wieliczki, a bazą będzie Hotel Soray.

Kiedy w 2015 roku odbywało się I Spotkanie Klasycznych Triumphów w Lanckoronie, mało kto wierzył że pojawi się na nim więcej niż 15 motocyklistów. W ubiegłym roku podczas III edycja imprezy do Kluszkowców w Pieninach przyjechało ponad 90 osób. Tegoroczne spotkanie miłośników brytyjskich motocykli ponownie odbędzie się na południu Polski. W piątek 25 maja uczestnicy przyjeżdżają na miejsce aby dzień później wziąć udział we wspólnym jeżdżeniu po ciekawych, górzystych trasach które przygotuje ekipa organizatora. Na ten dzień zaplanowano także testy nowych modeli Triumpha, które dostarczy Triumph Polska oraz Triumph Katowice. Stałym punktem programu jest także wspólna sobotnia kolacja oraz wręcznie nagród ufundowanych przez sponsorów i partnerów imprezy. Na niedzielę zaplanowano zwiedzanie Wieliczki i wspólny przejazd do Krakowa. Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak wspólna pasja, którą są klasyczne Triumphy. Dlatego jeśli masz taki motocykl i nie byłeś jeszcze na tej jedynej w swoim rodzaju imprezie zgłoś się koniecznie na: kontakt@klasycznytriumph.pl Organizatorzy czekają na Ciebie do 10 kwietnia. Szczegóły na stronie www.klasycznytriumph.pl w zakładce Spotkanie.

Partnerami IV Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, Motul Polska i Karcher Polska oraz Davosa Polska.  Pomagają także Aress i Safetygroup. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland.

foto: M. Kaliszka