Wierzyć się nie chce, ale nadjeżdża już szósta edycja Spotkania Klasycznych Triumphów. Tym razem spotykamy się w województwie świętokrzyskim, tradycyjnie w trzeci weekend maja. Bazą imprezy będzie malowniczo położony Cztery Wiatry Spa &  Sport Resort. Spodziewamy się wielu uczestników na motocyklach Triumph. 

Oczywiście impreza skierowana jest dla posiadaczy modeli: Bonneville, Scrambler, Bobber, Speedmaster, Speed Twin, Steet Twin, Rocket i Thunderbird oraz pochodnych. Ale jeśli masz Triumpha innego niż wymienione i chcesz wziąć udział w największej w Polsce imprezie dla miłośników tej angielskiej marki to napisz do nas.

Tradycyjnie spotykamy się w piątkowy wieczór (24.05.2020), aby dzień później pojechać wspólnie w długą trasę i odwiedzić ciekawe miejsca w regionie. Ale przede wszystkim, aby być ze sobą i poczuć naszą triumphową i motocyklową więź. Przewodnikiem i specjalistą od trasy będzie tajny agent w województwie czarownic i scyzoryków – Łukasz Wzorek (Bonnevile T120).  Na sobotę przewidzieliśmy także testy nowych modeli Triumpha, w tym także Rocketa3. Wieczorem spotkamy się na kolacji grillowej, aby wspólnie się bawić, dostawać nagrody od sponsorów i wspominać motocyklowe przygody.

W niedzielę (24.05.2020) po śniadaniu i wymeldowaniu z hotelu pojedziemy jeszcze w krótką trasę liczącą około 50 km, by poznać kolejne ciekawe miejsca w Polsce i pojeździć na naszych maszynach.

Szczegóły dotyczące zapisów, rezerwacji i programu znajdziecie w zakładce Spotkanie. Ostateczny termin rezerwacji hotelu i (uwaga!) opłaty pobytu w hotelu oraz zapisów na imprezę mija 28 lutego 2020! Nie odkładajcie tego na ostatnią chwilę!!!

Do zobaczenia w maju!

Zespół organizacyjny VI Spotkania Klasycznych Triumphów 2020