Osiem lat to już niezła historia, ale okazuje się że czas biegnie szybciej niż nam się wydaje. VIII Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w dniach 2-4 września 2022 roku, a jego bazą będzie uroczy Hotel Wierchomla usytuowany w okolicy Beskidu Sądeckiego tuż obok Piwnicznej Zdrój. 

Zapisy na VIII SKT potrwają do końca marca 2022, ale radzimy nie czekać na ostatnią chwilę, bo może się okazać że zabraknie dla Was miejsc.

Wszystkie informacje na temat tegorocznej imprezy znajdziecie w zakładce Spotkanie:  Regulamin, Informacje i Program.

Możemy Was zapewnić, że trasy w okolicy naszej bazy noclegowej są idealne dla motocyklistów, a górski krajobraz spowoduje uśmiech na twarzy. każdego z Was. Kiedy w październiku 2021 przyjechaliśmy tu na rekonesans, nikt nie miał wątpliwości, że kolejne SKT ma się odbyć właśnie w tym zakątku Polski. Autorem tras będzie, podobnie jak w poprzednim sezonie, Mariusz Nędzyński, który jak się okazuje bywał tu ze swoim Rocketem wielokrotnie.

Już teraz możemy po raz kolejny potwierdzić testy najnowszych modeli Triumpha, które odbędą się dzięki uprzejmości polskiego importera marki oraz we współpracy z salonami Triumph Katowice i Triumph Kraków. Zatem do zobaczenia na VIII Spotkaniu Klasycznych Triumphów 2022! LWG!