Możecie już wysyłać swoje zgłoszenie na I Spotkanie Klasycznych Triumphów 2015, które odbędzie się w dniach: 15-17 maja z bazą w Hotelu Modrzewiówka w Lanckoronie (woj. małopolskie). Wszelkie informacje, co powinno zawierać zgłoszenie znajdziecie w zakładce Regulamin imprezy. Zajrzyjcie też do zakładek: Program imprezy i Przydatne informacje oraz Spotkanie.

Dzięki firmie Eurorider, która jest dealerem marek: Triumph, Moto Guzzi, MW Agusta i Ducati w Krakowie oraz w Bielsku-Białej, jest możliwość po wcześniejszym umówieniu, wypożyczenia motocykla w Krakowie lub Bielsku-Białej i uczestniczenia na nim w imprezie. Wszelkich informacji w tym zakresie udziela Marcin Wójcik: marcin.wojcik@eurorider.pl .

Rozmawiamy także z firmą transportową, która może przewieść Wasze motocykle. Przystanki na załadunek to: Gdańsk i Warszawa. Jeśli interesuje Was taka forma dostarczenia motocykla na imprezę piszcie: kontakt@klasycznytriumph.pl

Na miejscu będzie można zakupić pakiet składający się z: koszulki, breloczka i naszywki z logotypem imprezy. Jeśli jesteście tym zainteresowani,  prosimy o informację na ten temat w zgłoszeniu mailowym. Cena pakietu: 65 zł.

Miło nam poinformować, że patronat nad I Spotkaniem Klasycznych Triumphów objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland: www.crcp.pl 

Partnerami imprezy są: Eurorider (dealer motocykli Triumph, Ducati, Moto Guzzi, MV Agusta w Krakowie i Bielsku-Białej): www.eurorider.pl, a także firma:  www.Atthost.pl . Organizatorem imprezy jest HIGH PR: www.highpr.pl.

Strona Hotelu Modrzewiówka: www.modrzewiowka.eu.