Sponsorzy i Partnerzy

T_LogoLockup_Standard_BlackOnWhite

Motocykle Triumph to prestiż i podkreślenie własnej – wyjątkowej osobowości, to poczucie wolności i odnalezienie własnej drogi. Każdy z modeli będących w obecnej ofercie adresowany jest do indywidualistów, którzy nie chcą być jednym z wielu, lecz wolą zostać jednym z nielicznych… Importerem motocykli Triumph  w Polsce jest firma Almot.

www.triumphpolska.pl

 

Jedny na południu Polski autoryzowany salon i serwis motocykli Triumph.

W budynku przy Żelaznej 17 w Katowicach, na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych możesz zapoznać się z najnowszymi modelami angielskiej marki, odbyć jazdę testową czy też zakupić potrzebne akcesorią i ubiory. Do dyspozycji jest także nasz serwis, który zadba o to aby Twój Triumph był ciągle sprawny i gotowy do drogi.
Triumph Katowice tworzą ludzie, którzy kochają motocykle i motoryzację. Jesteśmy współorganizatorem  Spotkania Klasycznych Triumphów.

www.katowice.triumphpolska.pl

 

motullogo

Motul może poszczycić się ponad 150-letnią tradycją i historią firmy. W czasie tych ponad 150 lat udało  się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów w branży środków smarnych. U źródeł   sukcesu leży stałe dążenie do perfekcji i żelazna konsekwencja by być lepszym od innych. Klienci doceniają  zaangażowanie oraz wysoką jakość i innowacyjność produktów Motula.

www.motul.pl 

 

Urządzenia Kärcher na rynku polskim były obecne już od połowy lat 70-tych. Natomiast w październiku 1993, w Krakowie, powstała firma Kärcher Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy Alfred Kärcher GmbH. Od tego momentu Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską oraz współpracę handlową z sieciami hipermarketów.

www.karcher.pl 

 

2015-08-09-12-48-50-800-800-0-ternos-vintage-a-novelty-watch-model-by-the-swiss-brand-davosa

Do grona naszych partnerów dołączyła marka szwajcarskich zegarków Davosa. Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z rodziną Haslerów. W tym roku właśnie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Interes rodzinny rozwinął syn Paul, który kilka lat później otworzył Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę produkującą pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, w erze rozkwitu zegarków kwarcowych, firma Haslerów podupadła i zaprzestała produkcji zegarków mechanicznych. Odrodziła się dopiero na początku lat 90., dzięki pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbHZ. W starym zakładzie Haslerów znowu zaczęto produkować zegarki, ale pod nową marką — DAVOSA. W ten sposób 150- letnią tradycję zegarmistrzowską oprawiono w świeżą i nowoczesną formę.

www.davosa.pl 

 

Najstarszy na polskim rynku wydawniczym miesięcznik motocyklowy tworzony przed motocyklistów dla motocyklistów. Jest wydawany od listopada 1993 roku. NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY na temat nowych i używanych motocykli oraz skuterów i quadów. MULTITESTY na światowym poziomie. TECHNOLOGIE motocyklowe od podstaw. AKTUALNE RELACJE ze zlotów, imprez motocyklowych oraz wypraw turystycznych na jednośladach . NUMER JEDEN WŚRÓD CZASOPISM MOTOCYKLOWYCH! 

www.swiatmotocykli.pl

Historia Wieliczki wiąże się nierozerwalnie z odkrytymi tu w XII wieku pokładami soli kamiennej. Badania archeologiczne wykazały, że w okolicach Wieliczki sól warzono juz 3500-2500 lat p.n.e. Po raz pierwszy wzmianka o Wieliczce występuje w dokumencie legata Idziego z lat 1123-1127, określającym dochody z soli klasztoru benedyktynów w Tyńcu. Osada nazwana jest w nim Magnum Sal, co oznaczało Wielka Sól. Z czasem zaprzestano używać słowa Sól, a wyraz Wielka został przekształcony w nazwę Wieliczka. Miasto znane jest z unikatowej w skali świata kopalni soli, którą odwiedza ponad 1,7 mln turystów rocznie.

www.wieliczka.eu

HIGH MOTO  to agencja realizująca kompleksowe projekty komunikacyjne i marketingowe. Oferujemy usługi z zakresu: tworzenia i wdrażania strategii, media relations, marketingu sportowego oraz eventów. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży motoryzacyjnej, posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z obszaru sportów motorowych. Jesteśmy głównym organizatorem imprezy Spotkanie Klasycznych Triumphów.

www.highmoto.pl

 

Fireball to profesjonalne kosmetyki samochodowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki doskonale dobranym składnikom, zastosowaniu innowacyjnych technologii w procesie produkcji oraz tysiącom godzin testów – produkty Fireball wyznaczają trendy w świecie auto detailingu.

www.fireballpoland.pl

 

VestiGo logo

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Krakowie i okolicy. Tu kupisz atrakcyjne pakiety OC, AC, NNW, Assistance do 10 roku eksploatacji pojazdu już od 3,99% wartości motocykla oraz od 2,99% wartości samochodu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach. Jesteśmy w salonie Triumpha i Ducati w Krakowie, ul. Kłuszyńska 48 (Salon Eurorider).

www.vestigo.com.pl

 

crcp_mini

Czym byłyby motocykle bez ich właścicieli, chyba od tego trzeba zacząć tę historię. Mówi się że stare motocykle mają duszę. Niektórzy czują ja bardzo dobrze, bo zostawili w motocyklu odbicie własnej. Pasja motocyklisty jest czymś wyjątkowym, co daje poczucie wolności, niezależności i źródła niewyczerpanej energii oraz inspiracji do tworzenia czegoś osobistego – motocykla swoich marzeń. Motocyklizm w naszym wydaniu to nie tylko kierowca i jego motocykl, to styl życia w który możemy się przenieść uciekając na chwilę od współczesnego wyścigu szczurów w magiczne, szalone lata ’60-’70 gdzie stajemy się prawdziwymi Rockersami w garażu i na drodze. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas właśnie ten motocyklizm, którego nurtem są cafe reacer’y – motocykle naszych marzeń.

www.crcp.pl 

 

Regionalny oddział TVP  powstał w czerwcu 1961 roku, ale prawdziwym początkiem Telewizji Polskiej było stworzenie 1 lipca 1958 r. Zespołu Programu Telewizyjnego przy Polskim Radiu. 1 lutego 1961 r. ruszyła codzienna emisja programu telewizyjnego.

www.krakow.tvp.pl 

 

scigacz_logotyp_RGB

Najszybszy portal motocyklowy – największa społeczność motocyklistów. Najświeższe informacji. U nas znajdziesz wszystko na temat motocykli.

www.scigacz.pl 

 

newsauto1

Portal skupiający wiadomości ze świata motoryzacji. Testy, premiery, autosalony, wypadki drogowe, relacje na żywo z wyścigów Formuły 1 i wiele innych nowinek ze świata motoryzacji.  Jeśli interesujesz się sportem motorowym, szukasz informacji na temat samochodów koniecznie odwiedź naszą stronę. Zapraszamy !

www.newsauto.pl  

 

aress

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ARESS” s.c. zostało założone z początkiem lat 90-tych. Jesteśmy producentem odzieży roboczej w pełnym asortymencie.  Nasze wyroby produkowane są z tkanin bawełnianych i elanobawełnianych krajowych i importowanych.
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę techniczną, która gwarantuje wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów. Z naszych usług korzystają największe zakłady produkcyjne i handlowe w kraju oraz średnie i drobne przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowe.
Zakład specjalizuje się w realizacji zamówień nietypowych ze względu na kolorystykę i wzornictwo.

www.aress.com.pl

safety

Naszą specjalnością jest profesjonalny serwis w zakresie doboru i sprzedaży odzieży dla gastronomii i hoteli oraz branży medycznej. Dystrybuujemy odzież , obuwie oraz dodatki uznanych w branży producentów. Zaliczamy do nich włoską firmę ISACCO -jednego z liderów w produkcji odzieży. Firmę Safe Way-włoskiego producenta obuwia ochronnego z tkanin syntetycznych i skóry, oraz Firmę SIKA-producenta obuwia ze skóry, jednego z liderów rynku europejskiego. Oferowany przez te firmy asortyment odznacza się doskonałą jakością, niepowtarzalnym stylem oraz najwyższą funkcjonalnością. Dla specjalnie wymagających klientów polecamy wyroby z własnej kolekcji, szyte na miarę przy zastosowaniu tkanin najlepszych europejskich marek oraz tkanin z kraju dalekiego wschodu: Klopman , Carrington, Andropol York. Oferujemy Państwu gotowe wzory oraz realizujemy Państwa propozycje. Odzież wykonana z markowych tkanin oferowanych przez naszą firmę jest przystosowana i przeznaczona do użytkowania dla wymagających najwyższej jakości profesjonalistów .

www.safetygroup.pl