Sponsorzy i Partnerzy

T_LogoLockup_Standard_BlackOnWhite

Motocykle Triumph to prestiż i podkreślenie własnej – wyjątkowej osobowości, to poczucie wolności i odnalezienie własnej drogi. Każdy z modeli będących w obecnej ofercie adresowany jest do indywidualistów, którzy nie chcą być jednym z wielu, lecz wolą zostać jednym z nielicznych… Importerem motocykli Triumph  w Polsce jest firma Almot.

www.triumphpolska.pl

 

BNP Paribas Bank Polska S.A. jest bankiem uniwersalnym, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Bank oferuje klientom indywidualnym produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz szeroką gamę kredytów (m.in. mieszkaniowych oraz konsumenckich). Należy do jednych z największych wydawców kart kredytowych w Polsce. Przedsiębiorstwom (mikro, MŚP i korporacjom) dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym. Spółka zależna banku – BNP Paribas Leasing Services jest jednym z liderów finansowania zakupu nowych motocykli w Polsce.

www.bnpparibas.pl

 

Jedny na południu Polski autoryzowany salon i serwis motocykli Triumph.

W budynku przy Żelaznej 17 w Katowicach, na powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych możesz zapoznać się z najnowszymi modelami angielskiej marki, odbyć jazdę testową czy też zakupić potrzebne akcesorią i ubiory. Do dyspozycji jest także nasz serwis, który zadba o to aby Twój Triumph był ciągle sprawny i gotowy do drogi.
Triumph Katowice tworzą ludzie, którzy kochają motocykle i motoryzację. Jesteśmy współorganizatorem  Spotkania Klasycznych Triumphów.

www.katowice.triumphpolska.pl

 

motullogo

Motul może poszczycić się ponad 150-letnią tradycją i historią firmy. W czasie tych ponad 150 lat udało  się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów w branży środków smarnych. U źródeł   sukcesu leży stałe dążenie do perfekcji i żelazna konsekwencja by być lepszym od innych. Klienci doceniają  zaangażowanie oraz wysoką jakość i innowacyjność produktów Motula.

www.motul.pl 

 

Urządzenia Kärcher na rynku polskim były obecne już od połowy lat 70-tych. Natomiast w październiku 1993, w Krakowie, powstała firma Kärcher Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy Alfred Kärcher GmbH. Od tego momentu Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską oraz współpracę handlową z sieciami hipermarketów.

www.karcher.pl 

 

2015-08-09-12-48-50-800-800-0-ternos-vintage-a-novelty-watch-model-by-the-swiss-brand-davosa

Do grona naszych partnerów dołączyła marka szwajcarskich zegarków Davosa. Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z rodziną Haslerów. W tym roku właśnie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Interes rodzinny rozwinął syn Paul, który kilka lat później otworzył Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę produkującą pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, w erze rozkwitu zegarków kwarcowych, firma Haslerów podupadła i zaprzestała produkcji zegarków mechanicznych. Odrodziła się dopiero na początku lat 90., dzięki pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbHZ. W starym zakładzie Haslerów znowu zaczęto produkować zegarki, ale pod nową marką — DAVOSA. W ten sposób 150- letnią tradycję zegarmistrzowską oprawiono w świeżą i nowoczesną formę.

www.davosa.pl 

 

Najstarszy na polskim rynku wydawniczym miesięcznik motocyklowy tworzony przed motocyklistów dla motocyklistów. Jest wydawany od listopada 1993 roku. NAJWIĘKSZE KOMPENDIUM WIEDZY na temat nowych i używanych motocykli oraz skuterów i quadów. MULTITESTY na światowym poziomie. TECHNOLOGIE motocyklowe od podstaw. AKTUALNE RELACJE ze zlotów, imprez motocyklowych oraz wypraw turystycznych na jednośladach . NUMER JEDEN WŚRÓD CZASOPISM MOTOCYKLOWYCH! 

www.swiatmotocykli.pl

 

HIGH MOTO  to agencja realizująca kompleksowe projekty komunikacyjne i marketingowe. Oferujemy usługi z zakresu: tworzenia i wdrażania strategii, media relations, marketingu sportowego oraz eventów. Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży motoryzacyjnej, posiadamy bogate doświadczenie w realizacji projektów z obszaru sportów motorowych. Jesteśmy głównym organizatorem imprezy Spotkanie Klasycznych Triumphów.

www.highmoto.pl

 

Fireball to profesjonalne kosmetyki samochodowe przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki doskonale dobranym składnikom, zastosowaniu innowacyjnych technologii w procesie produkcji oraz tysiącom godzin testów – produkty Fireball wyznaczają trendy w świecie auto detailingu.

www.fireballpoland.pl

 

Firma ,,ARES” to sklep BHP, który jest jednym z największych prywatnych przedsiębiorstw handlowych działających w swojej branży. Oferuje kompleksową obsługę Klientów, począwszy od odzieży roboczej i ochronnej poprzez środki ochrony indywidualnej, obuwie ochronne oraz środki higieny pracy i chemię gospodarczą. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich marek jak Heckel, Red Wing, Ringers.

www.ares.com.pl

 

 

VestiGo logo

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Krakowie i okolicy. Tu kupisz atrakcyjne pakiety OC, AC, NNW, Assistance do 10 roku eksploatacji pojazdu już od 3,99% wartości motocykla oraz od 2,99% wartości samochodu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach. Jesteśmy w salonie Triumpha i Ducati w Krakowie, ul. Kłuszyńska 48 (Salon Eurorider).

www.vestigo.com.pl

 

crcp_mini

Czym byłyby motocykle bez ich właścicieli, chyba od tego trzeba zacząć tę historię. Mówi się że stare motocykle mają duszę. Niektórzy czują ja bardzo dobrze, bo zostawili w motocyklu odbicie własnej. Pasja motocyklisty jest czymś wyjątkowym, co daje poczucie wolności, niezależności i źródła niewyczerpanej energii oraz inspiracji do tworzenia czegoś osobistego – motocykla swoich marzeń. Motocyklizm w naszym wydaniu to nie tylko kierowca i jego motocykl, to styl życia w który możemy się przenieść uciekając na chwilę od współczesnego wyścigu szczurów w magiczne, szalone lata ’60-’70 gdzie stajemy się prawdziwymi Rockersami w garażu i na drodze. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas właśnie ten motocyklizm, którego nurtem są cafe reacer’y – motocykle naszych marzeń.

www.crcp.pl 

 

         

Pomysł na Seventy Nine Point narodził się z pasji do motocykli i wiary w klasyczny motocyklizm. Jeśli masz podobnie, to wiesz o czym mówimy. Motocykl to nie tylko środek transportu, to coś o wiele więcej. To symbol, filozofia, tożsamość. Motocyklizm nie kończy się na sezonie, bo pogoda przestała nam sprzyjać. Motocyklizm towarzyszy nam przez cały czas.  W doborze asortymentu oraz przy tworzeniu własnej kolekcji szczególną inspiracją jest dla nas moda lat 70 i 80. Chcemy obalić wizerunek stereotypowego motocyklisty i ze swoją ideą dotrzeć do osób dla których bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wygoda idą w parze z jakością i stylem.  Jesteśmy importerem znakomitych kasków marki Premier. 

www.79point.com

 

newsauto1

Portal skupiający wiadomości ze świata motoryzacji. Testy, premiery, autosalony, wypadki drogowe, relacje na żywo z wyścigów Formuły 1 i wiele innych nowinek ze świata motoryzacji.  Jeśli interesujesz się sportem motorowym, szukasz informacji na temat samochodów koniecznie odwiedź naszą stronę. Zapraszamy !

www.newsauto.pl  

 

 

Gmina Brudzeń znana także jako Mazowiecka Szwajcaria to zielona kraina, na której terenie znajdują się jeziora, rzeki, doliny, parki, zabytkowe budowle i inne atrakcje. Położona jest w zachodniej części powiatu płockiego nad rzeką Wisłą w kilkunastu kilometrów od  Płocka i 120 km na zachód od Warszawy, na historycznej granicy pomiędzy Mazowszem a Ziemią Dobrzyńską.  Zlokalizowana jest wzdłuż meandrującej rzeki Skrwy, aż do jej ujścia do Wisły. Największą atrakcję turystyczną Mazowieckiej Szwajcarii i zarazem gminy Brudzeń Duży stanowi Brudzeński Park Krajobrazowy zajmujący powierzchnię 3 452 ha; otulina Parku wynosi 4 062 ha.  Urozmaicona rzeźba terenu Parku jest osobliwością na równinnym i nizinnym Mazowszu.  Malowniczy bieg Skrwy, która jako jedna z nielicznych rzek zachowała naturalny charakter oraz bliski kontakt z przyrodą, zostawiają niezapomniane wrażenie na turystach.

www.brudzen.pl