Sponsorzy i Partnerzy

T_LogoLockup_Standard_BlackOnWhite

Motocykle Triumph to prestiż i podkreślenie własnej – wyjątkowej osobowości, to poczucie wolności i odnalezienie własnej drogi. Każdy z modeli będących w obecnej ofercie adresowany jest do indywidualistów, którzy nie chcą być jednym z wielu, lecz wolą zostać jednym z nielicznych… Importerem motocykli Triumph  w Polsce jest firma Almot.

www.triumphpolska.pl

 

 

motullogo

Motul może poszczycić się ponad 150-letnią tradycją i historią firmy. W czasie tych ponad 150 lat udało  się osiągnąć pozycję jednego z wiodących producentów w branży środków smarnych. U źródeł   sukcesu leży stałe dążenie do perfekcji i żelazna konsekwencja by być lepszym od innych. Klienci doceniają  zaangażowanie oraz wysoką jakość i innowacyjność produktów Motula.

www.motul.pl 

 

Urządzenia Kärcher na rynku polskim były obecne już od połowy lat 70-tych. Natomiast w październiku 1993, w Krakowie, powstała firma Kärcher Sp. z o.o., przedstawicielstwo niemieckiej firmy Alfred Kärcher GmbH. Od tego momentu Kärcher Sp. z o.o. prowadzi na terenie całej Polski sprzedaż, marketing i serwis urządzeń czyszczących przeznaczonych do użytku domowego i zastosowań profesjonalnych. Sprzedaż prowadzona jest przez sieć dealerską oraz współpracę handlową z sieciami hipermarketów.

www.karcher.pl 

 

2015-08-09-12-48-50-800-800-0-ternos-vintage-a-novelty-watch-model-by-the-swiss-brand-davosa

Do grona naszych partnerów dołączyła marka szwajcarskich zegarków Davosa. Tradycja zegarmistrzowska, z której narodziły się zegarki DAVOSA, sięga aż 1861 roku i związana jest z rodziną Haslerów. W tym roku właśnie Abel Frederic Hasler rozpoczął produkcję krótkich serii zegarków kieszonkowych. Interes rodzinny rozwinął syn Paul, który kilka lat później otworzył Paul HaslerTerminages d’Horlogerie – manufakturę produkującą pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, w erze rozkwitu zegarków kwarcowych, firma Haslerów podupadła i zaprzestała produkcji zegarków mechanicznych. Odrodziła się dopiero na początku lat 90., dzięki pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbHZ. W starym zakładzie Haslerów znowu zaczęto produkować zegarki, ale pod nową marką — DAVOSA. W ten sposób 150- letnią tradycję zegarmistrzowską oprawiono w świeżą i nowoczesną formę.

www.davosa.pl 

 

VestiGo logo

Najlepsza agencja ubezpieczeniowa w Krakowie i okolicy. Tu kupisz atrakcyjne pakiety OC, AC, NNW, Assistance do 10 roku eksploatacji pojazdu już od 3,99% wartości motocykla oraz od 2,99% wartości samochodu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach i usługach. Jesteśmy w salonie Triumpha i Ducati w Krakowie, ul. Kłuszyńska 48 (Salon Eurorider).

www.vestigo.com.pl

 

crcp_mini

Czym byłyby motocykle bez ich właścicieli, chyba od tego trzeba zacząć tę historię. Mówi się że stare motocykle mają duszę. Niektórzy czują ja bardzo dobrze, bo zostawili w motocyklu odbicie własnej. Pasja motocyklisty jest czymś wyjątkowym, co daje poczucie wolności, niezależności i źródła niewyczerpanej energii oraz inspiracji do tworzenia czegoś osobistego – motocykla swoich marzeń. Motocyklizm w naszym wydaniu to nie tylko kierowca i jego motocykl, to styl życia w który możemy się przenieść uciekając na chwilę od współczesnego wyścigu szczurów w magiczne, szalone lata ’60-’70 gdzie stajemy się prawdziwymi Rockersami w garażu i na drodze. Każdy z nas jest inny, ale łączy nas właśnie ten motocyklizm, którego nurtem są cafe reacer’y – motocykle naszych marzeń.

www.crcp.pl 

 

logotyp motocykl

MOTOCYKL jest ogólnopolskim miesięcznikiem dla fanów dwóch kółek z silnikiem. Piszemy zarówno o ścigaczach, nakedach, turystykach, chopperach i cruiserach, skuterach, jak i o off-roadzie.
Testujemy nie tylko maszyny, ale i wszelkiego rodzaju akcesoria (np. odzież, opony). Czasami z narażeniem własnego życia i zdrowia…
Oprócz tego znajdziesz u nas relacje z wyścigów oraz zlotów, a także turystykę oraz porady na najwyższym poziomie.
Nie zaniedbujemy techniki – radzimy jak dbać i serwisować motocykle, a przy okazji wyjaśniamy co i jak w nich działa. Chcesz wiedzieć więcej o technice jazdy? – o tym też piszemy!

www.motocykl-online.pl 

 

mtg_b1

Nowości ze świata motocyklowego, testy motocykli, galerie zdjęć, targi. Sprawdź dane techniczne dowolnych motocyklów, ścigaczy i nie tylko na MOTOGEN.pl !

www.motogen.pl

 

Regionalny oddział TVP  powstał w czerwcu 1961 roku, ale prawdziwym początkiem Telewizji Polskiej było stworzenie 1 lipca 1958 r. Zespołu Programu Telewizyjnego przy Polskim Radiu. 1 lutego 1961 r. ruszyła codzienna emisja programu telewizyjnego.

www.krakow.tvp.pl 

 

scigacz_logotyp_RGB

 

Najszybszy portal motocyklowy – największa społeczność motocyklistów. Najświeższe informacji. U nas znajdziesz wszystko na temat motocykli.

www.scigacz.pl 

 

newsauto1

Portal skupiający wiadomości ze świata motoryzacji. Testy, premiery, autosalony, wypadki drogowe, relacje na żywo z wyścigów Formuły 1 i wiele innych nowinek ze świata motoryzacji.  Jeśli interesujesz się sportem motorowym, szukasz informacji na temat samochodów koniecznie odwiedź naszą stronę. Zapraszamy !

www.newsauto.pl  

 

moto-tour

Jeżeli jesteś fanem motocykli, z pewnością Moto-Tour to idealne dla ciebie miejsce. Nasz sklep motocyklowy oferuje szeroką ofertę produktów takich jak wysokiej klasy odzież motocyklowa, kaski czy też różnorodne akcesoria motocyklowe. Ponieważ wiemy jak ważna jest wysoka jakość tego typu produktów, o tą właśnie kwestię dbamy najbardziej. Nasz sklep motocyklowy jest miejscem, w którym znajdziesz produkty marek takich jak Rukka, Dainese, Schuberth, Modeka, Shoei, Held, a także Alpinestars, Seca, Revi’it, Hjc, Caberg, TCX, Scorpion, Buse czy Nolan. Dlaczego warto wybrać właśnie Moto-Tour? Nasz sklep motocyklowy to miejsce prowadzone przez pasjonatów. Sami jesteśmy zagorzałymi wielbicielami motocykli, i dlatego znaczna większość oferowanych produktów została przez nas osobiście sprawdzona.

www.moto-tour.com.pl 

 

aress

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe „ARESS” s.c. zostało założone z początkiem lat 90-tych. Jesteśmy producentem odzieży roboczej w pełnym asortymencie.  Nasze wyroby produkowane są z tkanin bawełnianych i elanobawełnianych krajowych i importowanych.
Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę techniczną, która gwarantuje wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów. Z naszych usług korzystają największe zakłady produkcyjne i handlowe w kraju oraz średnie i drobne przedsiębiorstwa produkcyjno-usługowe.
Zakład specjalizuje się w realizacji zamówień nietypowych ze względu na kolorystykę i wzornictwo.

www.aress.com.pl

safety

 

Naszą specjalnością jest profesjonalny serwis w zakresie doboru i sprzedaży odzieży dla gastronomii i hoteli oraz branży medycznej. Dystrybuujemy odzież , obuwie oraz dodatki uznanych w branży producentów. Zaliczamy do nich włoską firmę ISACCO -jednego z liderów w produkcji odzieży. Firmę Safe Way-włoskiego producenta obuwia ochronnego z tkanin syntetycznych i skóry, oraz Firmę SIKA-producenta obuwia ze skóry, jednego z liderów rynku europejskiego. Oferowany przez te firmy asortyment odznacza się doskonałą jakością, niepowtarzalnym stylem oraz najwyższą funkcjonalnością. Dla specjalnie wymagających klientów polecamy wyroby z własnej kolekcji, szyte na miarę przy zastosowaniu tkanin najlepszych europejskich marek oraz tkanin z kraju dalekiego wschodu: Klopman , Carrington, Andropol York. Oferujemy Państwu gotowe wzory oraz realizujemy Państwa propozycje. Odzież wykonana z markowych tkanin oferowanych przez naszą firmę jest przystosowana i przeznaczona do użytkowania dla wymagających najwyższej jakości profesjonalistów .

www.safetygroup.pl